Školka Praha 10 sklidila můj obdiv 

3
144

Školka Praha 10 zcela po právu sklidila můj obdiv za to, jak úžasně a lidsky přistupuje k malým svěřeným stvořením s neposkvrněnou duší, tedy k našim dětem. Tato soukromá školka leží na místě, které je nádherné již samo o sobě a často se při cestě do této školky sama divím, jak je možné, že takových krásných míst v Praze není více. Prvorepubliková vila s nádhernou vzrostlou zahradou totiž mluví za vše. Tento objekt, který prošel velmi nákladnou a náročnou rekonstrukcí je nádherný a zároveň splňuje veškeré požadavky pro provoz mateřinky. Dětem se zde navíc neuvěřitelně líbí, což je naprosto primární. 

MŠ Praha 10 je kouzelným místem

MŠ Praha 10 je naprosto kouzelným místem, které láká nejen děti, ale také jejich rodiče. I z tohoto důvodu nebylo vůbec jednoduché dceru do této velmi krásné školky dostat. Naštěstí se na nás usmálo štěstí a dcera mohla prvního září nastoupit. Školka je akreditovaná pro děti od 2 do 7 let. Má několik ocenění a naprosto dokonale se v ní vaří. Vlastní kuchyně a dokonalý tým kuchařů je základem každé správné kuchyně v mateřince. Dceři ve školce chutná a jí dokonce i jídla, která by doma nikdy nepozřela. 

Soukromá školka Praha 10 rozvíjí děti formou hry i prožitků z nich

Soukromá školka Praha 10 neuvěřitelně rozvíjí děti formou hry a také prožitků z her. Nabízí jim širokou a velmi zajímavou nabídku aktivit a také kroužků, které děti učí poznávat svět. Propracovaný vzdělávací program nabízí všestranné vzdělávání menších i předškolních dětí. Děti školku milují a rodiče také. Otevírací doba je do sedmé hodiny ranní až do sedmé hodiny večerní. Zábava je tak náplní celého dne našich dětí zejména v ty pracovní dny, které často bývají časově náročné. Popravdě si příliš neumím představit, že by dcera navštěvovala jinou než právě tuto perfektní soukromou školku.