Od sexy seznamek až po estetické zákroky. Nejlepší reality show, které vás budou bavit od prvního momentu

3
125
Amazed couple watching tv program sitting on a couch at home

Už dávno neplatí, že reality show jsou jen pro lidi, kteří nevědí co dělat se svým časem. Stále více výzkumů dokazuje, že na „vypnutí mozku“ jsou totiž nejlepším televizním formátem, který člověku skutečně pomůže odreagovat se.

Too hot to handle
Nejznámější reality show, která je na streamovací platformě Netflix, láme stále více rekordů. Kromě toho, že patří k nejsledovanějším projektům si totiž získává přízeň v zemích celého světa – a je vysoce pravděpodobné, že se jednoho dne tento formát objeví iu nás. Není se čemu divit, dobře vypadající lidé v plavkách či havné motivy ve znamení vztahů a sexu jsou skvělým lákadlem nejen pro mladé lidi.

O co tam jde: Páry musí vydržet co nejdéle bez sexu – a to navzdory tomu, že je na ostrově, na kterém tráví čas, čeká hned několik lákadel. Worskshopy, erotické aktivity, vzájemná přitažlivost a v neposlední řadě to, že jsou v plavkách, jim samozřejmě celý úkol komplikuje.

Love is blind
Formát ze stejné dílny, který je přesným opakem předchozího projektu. Jeho cílem je diváky nejen pobavit, ale nahlédnout i do útrob lásky a toho, jak vzniká. Show se zatím dočkala jen dvou sérií, ale není vyloučeno, že zanedlouho přibude další – nakolik diváky od prvního okamžiku oslovila.

O co tam jde: Show se soustředí na nezadané lidi po třicátce, které se prostřednictvím prvního rande snaží dát dohromady. Háček je v tom, že se během rande dvojice deset dní nevidí a komunikuje spolu jen prostřednictvím rozhovorů, bez jakýchkoli možných doteků.

Skin decision
Pokud milujete estetické zákroky – a svět medicíny, ale také životní příběhy. Tato show je stvořená jako pro vás. Nový formát streamovací platformy má zatím jen jednu sérii a na scéně je absolutním nováčkem, ale rozhodně se ho vyplatí podívat. Obsahuje totiž vše, co divák od reality show očekává. Tento projekt však konkretně nepatří k těm, které by se daly označit slovem prázdné, právě naopak.

O co tam jde: Na začátku se stále představí příběh osoby, která podstupuje závažnou přeměnu. Jde ve většině případů o těžké životní osudy a kromě žen, které mají těla pokrytá jizvami, tam je například příběh ženy, kterou postřelil vlastní partner. Ještě předtím však zabil jejich společnou dcerku. Odstranění nehezkých vzpomínek z těla, které působí již na první pohled hrozivě, má na starosti profesionální tým, který doslova vykonává zázraky.

America’s Next Top Model
Americká show má už podle názvu jasný cíl – a to najít supermodelku, která si ještě předtím, než okusí svět showbyznysu, musí projít náročným tréninkem. Podobně jako většina reality show, i zde se setkávají mladí, fotogieničtí lidé, kteří do show přišli za jediným účelem – zviditelnit se a prorazit. To se však povede jen nejlepším.

O co tam jde: Soutěžící pod vedením supermodelky Tyry Banks plní různé úkoly, procházejí si foceními a workshopy, které je mají vytrénovat na to, aby se jednoho dne objevily na molu se supermodely dnešní generace.