Čištění interiéru aut – profesionální údržba vozidel

3
159

Interiér vozidla si alespoň jednou za čas zaslouží detailní hloubkové čištění. Nejenže vás zbaví viditelných skvrn, ale perfektně vyčistí interiér i od nečistot, které nejsou na první pohled viditelné.

Čištění vozidel

Specialisté nabízí hloubkové čištění vozidel, které interiéru navrátí čistotu, vůni a svěžest. Během let se totiž jednotlivé části interiéru zanáší, jde zejména o sedačky. Ovšem i další části ztrácí svou původní barvu. Po čištění interiéru navíc následuje aplikace nano impregnace. Ta poskytuje dlouhodobou ochranu, čímž prodlužuje životnost interiéru, zvyšuje jeho odolnost vůči otěru a nečistotám a usnadňuje jeho údržbu.

Čištění interiéru aut

Čištění interiéru aut zahrnuje několik důležitých kroků. Samozřejmostí je detailní čištění celého interiéru vozidel včetně zavazadlového prostoru. Následuje pak tepování koberců a látkových sedadel a parní čištění průduchů ventilace a dalších těžko přístupných prostor. Samozřejmostí je i oboustranné čištění všech skel. Profesionálové se postarají o důkladné čištění sedaček v autě kožených i látkových. Právě v nich se totiž skrývá více nečistot, než bychom mnohdy čekali.

Čištění auta

Při příležitosti čištění auta můžete využít také renovaci interiéru. Specialisté dokážou opravit většinu poškození kožených částí interiéru. Ať už jde o odřeniny, trhliny, praskliny či propáleniny, díky renovaci lze dílu navrátit původní tvar i barvu. Skvělou službou je pak renovace originálních lakovaných dekorů. Ta je prováděna strojní korekcí s velkým důrazem na detail a optickou čistotu. Nejenže interiér bude perfektně čistý, ale také ve skvělém stavu.

Profesionální čištění interiéru vám ušetří spoustu starostí. Těšit se můžete na interiér, který bude jako nový. Navíc s dlouhodobou ochranou díky nano impregnaci.