Otestujte svou sexualitu: Jste dračice, nebo spíše pasivní?

3
240

Jednoduchý test vám pomůže odhalit, jak vás v posteli vnímá vaše polovička. Tak co, řadíte se mezi dračice, či spíše necháváte iniciativu na partnera?

Pokud chcete zjistit, jak vás vaše polovička vnímá v posteli, udělejte si jednoduchý test, díky kterému odhalíte, jak na tom jste. Intimita je ve vztahu mimořádně důležitá, to víme všechny.

Nepřehlédněte: Milování na kuchyňské lince či pračce. Sexuologové sestavili seznam nejerotičtějších míst v každém bytě

Pokud ji tedy ani po letech svazku nechcete zanedbávat, věnujte pár minutami pozornost tomu, abyste to o sobě jasně odhalili v tomto směru pravdu a to, zda je třeba něco zlepšit. Tak, co řadíte se mezi sexuální dračici, či spíše pasivní ženu?

Jednoduchý dvouminutový test, který odhalí jak na tom v posteli jste
Můžete být bez sexu dlouhé týdny a měsíce a je vám to jedno?
Erotické scény ve filmech považujete za naprosto zbytečné a nudné?
Myslíte si, že fyzická přitažlivost nemá s láskou nic společného?
Pomyšlení na intimní doteky vás nechává naprosto chladnými?
Když už přemýšlíte o sexu, je to spíše v biologické rovině?
Jste v sexu více iniciátorkou vy?
Míváte erotické fantazie?
​Výsledek:

Většina odpovědí „ANO“

Když jste na většinu našich otázek odpověděli ANO, s velkou pravděpodobností, pro vás sex není až tak podstatný. Svou energii mnohem raději a intenzivněji věnujete jiný věcem. Sex jako takový vnímáte spíše v rovině povinné jízdy. Ne, že byste ho neměla ráda, ale neprožíváte ho nějak příliš intenzivně. A samozřejmě to vnímá i vaše polovička, jelikož jste v tomto směru více pasivní. Ideální by bylo zapracovat na nějakých nových věcech a oživeních v této oblasti.

Většina odpovědí „NE“

Pokud převažuje ve vašich odpovědích NE, sex si se správným partnerem dokážete opravdu hodně užít. Líbí se vám lehká erotika, nebrátněte se tomu zkoušet nové věci, ale zároveň potřebujete v tomto směru vidět i chtíč partnera. Rozhodně se ovšem neřadíte do kategorie pasivní ženy, což muži dokážou velmi ocenit.