Aktuální znamení Vodnář: Co byste měli o tomto revolučním rebelovi zvěrokruhu vědět?

3
117

Vodnář je komunitně orientovaný individualista milující pochodovat vlastním tempem. Věří v lepší budoucnost sebe, ale také zbytku světa. Kvůli jeho objektivnímu přístupu k životu se jeví jako rezervovaný či lhostejný, ale je třeba jen správně pochopit jeho přednosti, abyste viděli jeho skutečnou a hlubokou podstatu.

Intelektuální myslitel s komunitním způsobem života
Vodnář narozen mezi 20. lednem a 18. únorem je jedno z duševně smýšlejících vzdušných znamení. Jedná se o intelektuálního myslitele, který rád spolupracuje s ostatními a přichází s inovativními nápady. Je pevný ve svých zásadách, vynalézavý, pokud se pro něco rozhodne a nepřestane, dokud se to nestane skutečností. Má komunitní způsob k životu, což znamená, že mu hluboce záleží na humanitárních otázkách, sdílení informací a podpoře blaha kolektivu. Jako každé znamení zvěrokruhu má své silné i slabé stránky, není o nic horší než ostatní. Jaké jsou tedy jeho nejsilnější charakterové rysy?

Svou zvláštnost nosí jako čestný odznak
Každý jsme nějakým způsobem zvláštní, ale na Vodnáři je sympatické to, že se za to nestydí. Svou zvláštnost nosí jako čestný odznak. Je svérázný, záhadný a svou odlišnost či zvláštnost hrdě vychloubá, čímž inspiruje ostatní.

Dobře spolupracuje s ostatními
Vodnář je nakloněn práci se skupinami, ve skupinách, s komunitami, s lidmi obecně. Pracuje přitom efektivně, je spoluhráč, hledí vždy na dobro a úspěch celého kolektivu, ne na vlastní.

Vždy bude zpochybňovat status quo
Jako jedni z mála, Vodnáři, zůstávají věrni svým přesvědčením. To znamená, že se nikdy nebudou hlásit k něčemu, co dělají všichni ostatní jen proto, že by měli. Jsou to rebelové, kteří se nebojí napadnout status quo, zpochybnit autoritu a vždy se postaví za to, co považují za správné.

Je super technicky zdatný
Vodnář je znamením, které se pojí s budoucností a technologickým pokrokem. Z toho vyplývá, že Vodnář je od přirození technicky zdatný. Mimo jiné i intuitivní pokud jde o používání nových systémů, věcí obecně. Velmi ho zajímá způsob, jakým mohou nové technologie pomoci lidem.

Je přirozený tvůrce trendů
To, že se Vodnář tak zajímá o nové technologie, jej předurčuje k tomu, že se snaží vždy držet krok napřed. Vždy sleduje, co se děje, co přichází, takže je přirozený tvůrce trendů.

Vidí věci objektivně
Vodnáři se řídí svým nitrem, svým duchovnem. Na situaci se dokážou podívat z objektivního hlediska. Tato jejich schopnost vidět věci z širší perspektivy je činí skvělými při plánování věcí v širším měřítku.

Nebojí se změny
Vodnář je znamení, kterému vládne Uran, neboli planeta náhlých změn a nečekaných odhalení. To ho následně předurčuje k tomu, že má nebojácnou tvář, změnám se postaví tváří v tvář a není zaskočen. Jde s dobou, ochotně a klidně přijímá svoji budoucnost a zkouší neobvyklé způsoby jak dělat různé věci.

Váží si svých přátel
Jak bylo zmíněno výše, Vodnář je komunitně orientovaný. V blízkosti lidí se cítí dobře a čím více, tím lépe. Pokud jste jeho přítelem jste šťastný člověk. Vodnář je skutečný kamarád do deště, dá se na něj spolehnout a nabídne vám také jedinečný pohled na věci, čili obohatí váš svět.