Vánoční dárky pro nejmenší kluky a holky

3
144

Hledáte ty nejlepší vánoční hračky pro malé kluky a holky? S tím vám může pomoci náš článek. Pokud jde o vánoční dárky pro miminka a batolata, máte opravdu velmi široký výběr. Můžete zvolit hračky, které podporují motoriku, pohyb, oblečení, anebo další praktické dárky.

Na zimu se budou hodit třeba boby, či sáňky, díky kterým si batole s rodiči užije svoji první zimu. K tomu se určitě šikne i kvalitní zimní kombinézka, či jiné outdoorové zateplené oblečení, či nepromokavé botičky.

Nemůžete-li se už dočkat jara, pořiďte svému mrňouskovi třeba první kolo, či odrážedlo. Větší dítka ocení i koloběžku, ale pro menší je díky horší motorice lepší volbou právě zmíněné odrážedlo.

Potřebujete dárek pro celou rodinu? Darujte rodičům a miminku dárek na profesionální focení, či sadu na odlévání vzpomínkových odlitků, díky které budou mít památku na nejmenšího člena rodiny.

Oblečení není nikdy dost. Plánujete-li tak koupit nějaká bodýčka, dupačky, trička, či bundičku, zeptejte se rodičů, co by dítko potřebovalo. Udělá to větší radost, než kdybyste naslepo pořídili něco, čeho už mají doma velkou zásobu.

V rodině s malými dětmi existuje také spousta věcí, kterých nikdy není dost a hodí se vždycky. Co takhle jednorázové plenky?

Pro batolata zvolte plenky dle hmotnosti, větší dítka určitě nepohrdnou značkou Dada extra soft 4 , ty jsou velmi příjemné na pokožku a vaši peněženku nezruinují. Plenky velmi zatěžují rozpočet rodiny, a tak budou rodiče jistě rádi, že jim přispějete.

Dále se mohou hodit přebalovací podložky, vlhčené ubrousky, dětská kosmetika, první kartáček na zoubky, ponožky, hračky do vany.

Další praktické dárky, které jsou trošku dražší, jsou dětská autosedačka, první jídelní židlička, dětské autíčko na baterie, či golfky na jaro a dobu, kdy bude z miminka neposedné batole.

Velmi oblíbenými dárky jsou první dětské knihy, leporela, či klasické dřevěné kostičky, které snad nikdy nevyjdou z módy.