Štíhlý pas a tělo jako bohyně do léta: Chcete-li dosáhnout svého nejlepšího těla, začněte už teď

3
130

Nenechávejte si to na poslední měsíc před létem. Tělo jako bohyně musíte začít budovat už teď.

Cesta, která vás k vytouženému tělu přivede je jakousi kombinací jídelníčku a cviků nebo aktivit.
Samozřejmě, běh či rychlá chůze je nejideálnějším řešením spolu s plaváním. Stejně tak cviky k procvičení břišních svalů, stejně tak vnitřních svalů břicha. Pokud vás zajímají konkrétní cviky jsou to cvik nůžky, horolezec, plank nebo prkno.

Nezáleží na tom, kolik cviků, ale jak často
Přesně tak. Nezáleží na tom, kolik cviků budete provádět, ale jak často. Pravidelnost vás přivede k rychlejším výsledkům. Snažte se dodržet pravidelnou cvičební rutinu 3-4krát za týden. Začít můžete 2-3krát a postupně navyšovat. Výmluvy stranou. Nesmí vás motivovat kámoška, ​​či partner, manžel. Musíte to chtít v první řadě vy samy. A dělat to kvůli sobě samé.

Zapomeňte na sacharidy, nasycené tuky a uvidíte ten rozdíl
Cviky a aktivita však nestačí, budete-li přijímat denně více kalorií, než byste měli. Stále je třeba mít na paměti rovnici, že k tomu, abyste hubli, musíte mít nižší příjem než výdej. To je fakt.

Intermittent fasting diet concept with 8-hour clock timer for eating nutritional or keto low carb, high protien food meal healthy dish and 16-hour skipping meal for weight loss

To, co by mělo tvořit váš jídelníček jsou bílkoviny (proteiny), vláknina (zelenina) a nasycené tuky. Kombinací těchto základních aspektů dosáhnete zdravého jídelníčku bohatého na všechny vitamíny, minerály a složky, které potřebujete. Nejvíce zapomeňte na sacharidy a jednoduché cukry.


Tip redakce: Chcete si udržet štíhlou linii? Vyzkoušejte k večeři recepty na lahodné saláty.