Ničím nerušený výhled na okolní svět

0
39
home office devices web design modern 3d rendering

Výhled z okna je v každém ročním období něčím výjimečný. Na jaře vás potěší pohled na kvetoucí stromy a květiny, v létě si můžete užít krásné západy slunce, na podzim pozorovat přírodu hýřící barvami a v zimě sledovat mráz, který maluje na okna zajímavé obrazy. Chcete si každý jeden výhled vychutnat dosyta? Investuje do kvalitních oken a v pohodlí domova sledujte, jak se svět za okny mění.

Okna značky INCON jsou výhodnou investicí do vašeho bydlení. Představují totiž dokonalou skládačku – mají špičkový profil, skla s výbornými tepelně izolačními a zvukově izolačními vlastnostmi, kování a těsnění nejvyšší kvality. A když k tomu přidáte ještě vchodové dveře a vhodné doplňky, máte vysněné bydlení.

Moderní rodinný dvoupodlažní dům s velkým prosklením
Ke kvalitě okna výrazně přispívá volba vhodného typu zasklení. Pomáhá udržovat v domě příjemné klima a také omezuje průnik hluku do interiéru. Zdroj: INCON

Jaký typ oken si zvolit?

Vybrat si správné okno dá chvíli zabrat a toto rozhodnutí je třeba si promyslet. Měly by dokázat eliminovat hluk z vnějšího prostředí, zamezit úniku tepla z interiéru, být odolné a bezpečné. Které jsou ty pravé? Spojení s přírodou a pocit pohody dodají domu dřevěná okna. Pokud jste spíše zastáncem moderního vzhledu a větších prosklených ploch, oceníte hliníková okna. S dřevohliníkovými otvorovými výplněmi dosáhnete spojení krásy přírodního vzhledu dřeva a odolnosti hliníku.

Průřez okna úzký profil

Plastová okna jsou zase kombinací výborných tepelněizolačních vlastností, příznivé ceny a možností výběru profilu v široké paletě barev. Při výběru okna dbejte zejména na to, aby mělo profil od špičkového výrobce, kvalitní zasklení a splňovalo ty nejpřísnější tepelnětechnické normy. S okny značky INCON se vám to povede. Dům bude hezky vypadat a navíc se v něm budete cítit bezpečně a komfortně.

Méně hluku, příjemné teplo

K celkové kvalitě okna přispívá výraznou měrou také jeho zasklení. Zabezpečuje tepelnou a zvukovou izolaci, plní bezpečnostní funkci a v neposlední řadě snižuje náklady na vytápění. Zvolit si můžete dvojsklo nebo trojsklo v tloušťce, která odpovídá vašim požadavkům na funkčnost, mechanické namáhání či estetiku. Pokud žijete v hlučnějším prostředí, v blízkosti frekventované silnice, dálnice či železnice a chcete hluk snížit, vyplatí se investovat do zvukově izolačního skla.

Doporučujeme: Plastové okno INCON DESIGN se vyznačuje minimalistickým designem hliníkových a výhodnou cenou plastových oken. Má vynikající tepelněizolační vlastnosti Uw = od 0,69 W/m2K a použít zde lze zasklení až do tloušťky 70 mm. Vzhled hliníkových oken podtrhuje šedé jádro a stylové barvy laminací.

Kitchen Desing in Detail – 3d visualization

Velká okna jsou na výsluní

I vy patříte k lidem, kteří milují krásný výhled skrz velké okno? Zájem o velkoformátová okna roste ze dne na den a není se čemu divit. Velké prosklené plochy přinášejí do domu spoustu denního světla, poskytují pěkný výhled, harmonicky dotváří interiér a navíc zajišťují plynulý přechod na terasu. Přestože mají větší rozměr, nejsou těžké a snadno se ovládají. Pokud máte děti nebo potřebujete bezbariérový dům, zajisté oceníte zdvižně-posuvné dveře s nízkým prahem, který zajistí snadný přechod do exteriéru.