Hydrodynamické čištění filtrů pevných částic – účinné řešení

3
139

Čistota filtru pevných částic je velmi důležitá pro správný chod motoru. Neváhejte se obrátit na profesionály, kteří využívají hydrodynamické čištění a filtr tak uvedou do špičkového stavu, jako by byl nový.

Čištění DPF filtrů

Pro čištění DPF filtrů je s oblibou využíváno hydrodynamické čištění. Ve srovnání s ostatními způsoby regenerace filtru totiž nabízí nejlepší výsledky. Díky pokročilé technologii se jedná o multifunkční zařízení. Tento způsob regenerace filtru dokáže obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Využívána je hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalina je uváděna do pohybu vnějším tlakem, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic lze provádět na počkání. Nabízí se různé možnosti – doručit lze pouze samotný filtr a ten vyčistit. Ovšem klidně můžete dorazit s celým autem a partnerský servis se postará o demontáž a montáž filtru, který bude vyčištěn. Hydrodynamické čištění je nejúčinnější metodou, při které nedochází k poškození katalytického povlaku kazety filtru. Vysoká účinnost je velkým plus, díky kterému bude filtr opět ve skvělém stavu.

Čištění DPF

Čištění DPF probíhá bez mechanického narušení obalu. Vyčistit si můžete nechat různé filtry – automobilů, kamionů, autobusů či průmyslových strojů. Pro čištění DPF filtrů normy EURO 6 je používán inovativní patentovaný adaptér. Samozřejmostí je vystaven protokolu o propustnosti DPF před čištěním i po něm. Navíc získáte záruku na dva roky, či případně na 100 000 kilometrů.

Díky moderním technologickým postupům lze čištěním vrátit filtr pevných částic do špičkového stavu. Aniž byste si s tím museli dělat starosti – stačí jen filtr předat do servisu.